Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Aktualności

03 lipca 2014 10:39 | Aktualności

Wielka gala w gimnazjum

 W czwartek 26 czerwca klasy drugie pożegnały tegorocznych trzecioklasistów. W tym dniu jak co roku pojawiają się w gimnazjum nasi absolwenci, którzy z zaciekawieniem śledzą „oskarową galę” wśród gimnazjalistów. Klasa II a i II b przygotowały  na tę okoliczność wspaniały program, który wszystkim się podobał.

Wśród klas pierwszych i drugich przeprowadzono głosowanie, w wyniku którego wyłoniono zwycięzców aż w 14 kategoriach. Z roku na rok poszerza się ilość kategorii. Zupełnie nową kategorią  jest  MARZYCIEL  ROKU. W tym roku statuetki wręczali nie tylko zaproszeni absolwenci, ale i pani dyrektor, wychowawcy i nauczyciele

Oto poszczególne kategorie:

Kategoria- zwycięzca

1.Marzyciel roku – Kacper Świtoń

2.Kolega roku – Adam Kijonka

3.Koleżanka roku – Marcelina Brol

4.Papużki nierozłączki – Ania Władarz i Karolina Placek

5.Aktor roku – Seweryn Franiczek

6.Wokalista roku – Sylwia Kocjan

7.Muzyk roku – Grzegorz Przybyła

8.Miss roku – Nicola Mucha

9.Ciacho roku – Dawid Kuśmierz

10.Sportowiec roku – Mateusz Gawron

11.Sportsmenka roku –Klaudia Waniek

12.Tancerka roku – Kasia Dec

13.Mądra głowa – Przemek Burek

14.Malarz roku – Marta Bajer

  Całą imprezę prowadzili Nicola Mandera i Beniamin Stalęga. Gośćmi specjalnymi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli Marzena Kuźmińska oraz Adam Wrobel. Wręczanie statuetek urozmaicał program artystyczny, na który składały się: piosenki w wykonaniu Wiktorii Bogdan „Wehikuł czasu”, Jessiki Gaidy „Orła cień”, występ Zbigniewa Wodeckiego, w postać którego wcielił się Beniamin Stalęga, popis zespołu Weekend czyli Dawid Cieślik z zespołem, Donatan i Cleo czyli Marta Szamara w towarzystwie dziewczyn w utworze „My Słowianie'', Adrian Krzemień i Łukasz Gołkowski w pantomimie Ireneusza Krosnego „Jest już ciemno” oraz „Taniec łabędzi '' Piotra Czajkowskiego w wykonaniu chłopców klasy II b.

  Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni swoimi karykaturami i krótkim wierszem, które wręczali Marzena  Kuźmińska i Adam Wrobel. Imprezę przygotowały klasy drugie z wychowawczyniami: Aleksandrą Kowalską  i Barbarą Stawinogą.

                                                                                                                

Przeczytano: 1588 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Filmy: