Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa VII b

Wychowawca

Bożena Placek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 W-F (cała klasa) 7
08:50 - 09:35 muzyka 23 Barbara Stawinoga
09:45 - 10:30 matematyka 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 geografia 21 Barbara Podsiadło
11:30 - 12:15 j. polski 3
12:30 - 13:15 godzina wychowawcza 5 Aleksandra Kowalska
13:20 - 14:05 fizyka 22 Anna Brzęczek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 5 Aleksandra Kowalska
08:45 - 09:35 historia 21 Jolanta Błaszczok
matematyka 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 W-F (cała klasa) 7
11:30 - 12:15 j. polski 3
12:30 - 13:15 j. angielski II 5
j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
13:20 - 14:05 j. angielski I
j. niemiecki II 20 Katarzyna Franica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 21 Ks. Marcin Pikor
08:50 - 09:35 biologia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 matematyka 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
j. angielski II
11:30 - 12:15 j. angielski I Dominika Gatnar
j. niemiecki II 20 Katarzyna Franica
12:30 - 13:15 j. polski 4
13:20 - 14:05 Doradztwo zawodowe 21 Joanna Bończyk
14:10 - 14:55 j. angielski (d)

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 5 Aleksandra Kowalska
08:50 - 09:35 matematyka 22 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 plastyka 23 Barbara Stawinoga
10:40 - 11:25 j. polski 3
11:30 - 12:15 religia 23 Ks. Marcin Pikor
12:30 - 13:15 Zajęcia z kreatywności 3 Dagmara Niedziela
13:20 - 14:05 geografia 21 Barbara Podsiadło
14:10 - 14:55 W-F (cała klasa) 7

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 21 Jolanta Błaszczok
08:50 - 09:35 biologia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. polski 3
10:40 - 11:25 fizyka 22 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 W-F (cała klasa) 7
12:30 - 13:15 j. angielski I
informatyka II 24 Tomasz Kozielski
13:20 - 14:05 j. angielski II
informatyka I 24 Tomasz Kozielski
14:10 - 14:55 j. angielski (d)