Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
http://sp.kornowac.pl

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa VII b

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. angielski I 6 Iwona Knura
informatyka II 24 Agata Pawlus
08:50 - 09:35 informatyka I 24 Agata Pawlus
j. angielski II 6 Iwona Knura
09:45 - 10:30 j. polski 23 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 matematyka 23 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 muzyka 23 Barbara Stawinoga
12:30 - 13:15 historia 23 Karolina Jenderko
13:20 - 14:05 religia 23 Ks. Marcin Pikor
14:10 - 14:55 wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 23 Aleksandra Kowalska
08:50 - 09:35 geografia 23 Jolanta Błaszczok
09:45 - 10:30 matematyka 23 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 fizyka 23 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 zajęcia z wychowawcą 23 Barbara Stawinoga
12:30 - 13:15 j. polski 23 Bożena Placek
13:20 - 14:05 zajęcia z kreatywności 23 Celina Szafraniec
14:10 - 14:55 wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica
wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne (dz) 7 Bartosz Franica
08:50 - 09:35 j. polski 23 Bożena Placek
09:45 - 10:30 j. polski 23 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 chemia 23 Aleksandra Kowalska
11:30 - 12:15 fizyka 23 Anna Brzęczek
12:30 - 13:05 j. angielski I 6 Iwona Knura
j. niemiecki II 23 Katarzyna Franica
13:20 - 14:05 doradztwo zawodowe 23 Katarzyna Franica
14:10 - 14:55 religia 23 Ks. Marcin Pikor

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica
08:50 - 09:35 geografia 23 Jolanta Błaszczok
09:45 - 10:30 j. angielski I 6 Iwona Knura
j. niemiecki II 23 Katarzyna Franica
10:40 - 11:25 j. niemiecki I 23 Katarzyna Franica
j. angielski II 6 Iwona Knura
11:30 - 12:15 matematyka 23 Anna Brzęczek
12:30 - 13:15 biologia 23 Aleksandra Kowalska
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne (dz) 7 Bartosz Franica

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 plastyka 23 Barbara Stawinoga
08:50 - 09:35 matematyka 23 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 chemia 23 Aleksandra Kowalska
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica
wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus
11:30 - 12:15 j. niemiecki I 23 Katarzyna Franica
j. angielski II 6 Iwona Knura
12:30 - 13:15 j. polski 23 Celina Szafraniec
13:20 - 14:05 historia 23 Karolina Jenderko