Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa VII a

Wychowawca

Celina Szafraniec

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 21 Celina Szafraniec
08:50 - 09:35 j. polski 21 Celina Szafraniec
09:45 - 10:30 j. angielski II 6 Iwona Knura
j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
10:40 - 11:25 j. niemiecki II Katarzyna Franica
j. angielski I Iwona Knura
11:30 - 12:15 matematyka 21 Anna Brzęczek
12:30 - 13:15 muzyka 21 Barbara Stawinoga
13:20 - 14:05 WDŻ 21 Katarzyna Franica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 21 Jolanta Błaszczok
08:50 - 09:35 biologia 21 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. angielski I Iwona Knura
j. niemiecki II Katarzyna Franica
10:40 - 11:25 religia 21 Ks. Marcin Pikor
11:30 - 12:15 j. polski 20 Celina Szafraniec
12:30 - 13:15 fizyka 21 Anna Brzęczek
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus
wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 21 Celina Szafraniec
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne (ch) 7
wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus
09:45 - 10:30 chemia 21 Aleksandra Kowalska
10:40 - 11:25 matematyka 21 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 zajęcia z wychowawcą 21 Celina Szafraniec
12:30 - 13:15 fizyka 21 Anna Brzęczek
13:20 - 14:05 historia 21 Tomasz Kozielski
14:10 - 14:55 religia 21 Ks. Marcin Pikor

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WDŻ 21 Katarzyna Franica
08:50 - 09:35 j. angielski I 21 Iwona Knura
informatyka II 24 Agata Pawlus
09:45 - 10:30 geografia 21 Jolanta Błaszczok
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus
wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica
11:30 - 12:15 informatyka I 25 Agata Pawlus
j. angielski II 24 Iwona Knura
12:30 - 13:15 matematyka 21 Anna Brzęczek
13:20 - 14:05 biologia 21 Aleksandra Kowalska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 21 Anna Brzęczek
08:45 - 09:35 chemia 21 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. niemiecki I 21 Katarzyna Franica
j. angielski II 21 Iwona Knura
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne (dz) 7 Agata Pawlus
wychowanie fizyczne (ch) 7 Bartosz Franica
11:30 - 12:15 j. polski 21 Celina Szafraniec
12:30 - 13:15 historia 21 Tomasz Kozielski
13:20 - 14:05 zajęcia rozwijające kreatywność 21 Celina Szafraniec
STOP COVID ProteGO Safe