Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa Kl. II a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 4 Mirosława Twardzik
08:50 - 09:35 chemia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. polski 3 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 j. angielski 20 Dominika Gatnar
11:30 - 12:15 geografia 21 Barbara Podsiadło
12:30 - 13:15 informatyka 24 Artur Bywalec
13:20 - 14:05 j. angielski (d) 20 Dominika Gatnar
14:10 - 14:55 wychowanie fizyczne (d) 7 Bogusława Zimermann

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 21 Jolanta Błaszczok
08:50 - 09:35 j. polski 3 Celina Szafraniec
09:45 - 10:30 biologia 5 Aleksandra Kowalska
10:40 - 11:25 W-F (cała klasa) 7
11:30 - 12:15 matematyka 22 Joanna Cyfka
12:30 - 13:15 plastyka 23 Barbara Stawinoga
13:20 - 14:05 WOS 4 Tomasz Kozielski
14:10 - 14:55 j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica
j. angielski (d) 4 Dominika Gatnar
15:00 - 15:45 j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 W-F (cała klasa) 7
08:50 - 09:35 j. niemiecki 20 Katarzyna Franica
09:45 - 10:30 chemia 5 Aleksandra Kowalska
10:40 - 11:25 matematyka 22 Joanna Cyfka
11:30 - 12:15 religia 23 Zbigniew Święch
12:30 - 13:15 j. angielski 6 Dominika Gatnar
13:20 - 14:05 j. polski 3 Celina Szafraniec
14:10 - 14:55 j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica
15:00 - 15:45 historia i kultura własna 20 Katarzyna Franica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 j. polski 3 Celina Szafraniec
09:45 - 10:30 matematyka 22 Joanna Cyfka
10:40 - 11:25 W-F (cała klasa) 7
11:30 - 12:15 j. angielski 6 Dominika Gatnar
12:30 - 13:15 godzina wychowawcza 4 Bogusława Zimermann
13:20 - 14:05 religia 3 Zbigniew Święch
14:10 - 14:55 wychowanie fizyczne (d) 7 Bogusława Zimermann

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 historia 21 Jolanta Błaszczok
09:45 - 10:30 j. polski 3 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 j. niemiecki 20 Katarzyna Franica
11:30 - 12:15 biologia 5 Aleksandra Kowalska
12:30 - 13:15 W-F (cała klasa) 7
13:20 - 14:05 matematyka 22 Joanna Cyfka