Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
http://sp.kornowac.pl

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa Kl. III a

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 3 Celina Szafraniec
08:50 - 09:35 matematyka 22 Henryka Dzierżęga - Łyczko
09:45 - 10:30 fizyka 4 Mirosława Twardzik
10:40 - 11:25 geografia 21 Barbara Podsiadło
11:30 - 12:15 W-F (cała klasa) 7
12:30 - 13:15 j. angielski II 6 Iwona Knura
j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
13:20 - 14:05 zajęcia artystyczne 23 Barbara Stawinoga
14:10 - 14:55 j. angielski (d) 6 Iwona Knura
15:00 - 15:55 j. angielski (d) 6 Iwona Knura

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. angielski I 6 Iwona Knura
08:50 - 09:35 matematyka 22 Henryka Dzierżęga - Łyczko
09:45 - 10:30 j. polski 3 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 historia 4 Tomasz Kozielski
11:30 - 12:15 religia 21 Zbigniew Święch
12:30 - 13:15 WOS 4 Tomasz Kozielski
13:20 - 14:05 godzina wychowawcza 5 Aleksandra Kowalska
14:10 - 14:55 j. angielski II 6 Iwona Knura
j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica
15:00 - 15:45 j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 21 Mirosława Twardzik
08:50 - 09:35 W-F (cała klasa) 7
09:45 - 10:30 zajęcia techniczne 4 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 biologia 5 Aleksandra Kowalska
11:30 - 12:15 j. polski 3 Celina Szafraniec
12:30 - 13:15 matematyka 22 Henryka Dzierżęga - Łyczko
13:20 - 14:05 j. angielski I 21 Iwona Knura
14:10 - 14:55 j. niemiecki (j.m.) 20 Katarzyna Franica
15:00 - 15:45 historia i kultura własna 20 Katarzyna Franica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WDŻ 20 Katarzyna Franica
08:50 - 09:35 chemia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. polski 3 Celina Szafraniec
10:40 - 11:25 geografia 21 Barbara Podsiadło
11:30 - 12:15 W-F (cała klasa) 7
12:30 - 13:15 religia 3 Zbigniew Święch
13:20 - 14:05 zajęcia artystyczne 23 Barbara Stawinoga

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. angielski II 6 Iwona Knura
08:50 - 09:35 j. polski 3 Celina Szafraniec
09:45 - 10:30 historia 4 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 W-F (cała klasa) 7
11:30 - 12:15 j. angielski I 6 Iwona Knura
j. niemiecki II 20 Katarzyna Franica
12:30 - 13:15 edukacja dla bezpieczeństwa 4 Tomasz Kozielski
13:20 - 14:05 matematyka 3 Henryka Dzierżęga - Łyczko
14:10 - 14:55 matematyka (k) 3 Henryka Dzierżęga - Łyczko