Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa VIII a

Wychowawca

Dominika Gatnar

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 3
08:50 - 09:35 matematyka 22 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 Zajęcia z kreatywności 23
10:40 - 11:25 j. polski 3
11:30 - 12:15 fizyka 22 Anna Brzęczek
12:30 - 13:15 godzina wychowawcza 4 Dominika Gatnar
13:20 - 14:05 W-F (cała klasa) 7
14:10 - 14:55 j. angielski (d)

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 j. polski 3
08:50 - 09:35 chemia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 historia 4 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 informatyka I 24 Tomasz Kozielski
j. angielski II 4
11:30 - 12:15 informatyka II 24 Tomasz Kozielski
j. angielski I 4
12:30 - 13:15 matematyka 22 Anna Brzęczek
13:20 - 14:05 W-F (cała klasa) 7
14:10 - 14:55 j. angielski (d)

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 W-F (cała klasa) 7
08:50 - 09:35 fizyka 22 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 WOS 4 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 matematyka 22 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 j. polski 3
12:30 - 13:15 j. angielski (d)
j. niemiecki II 20 Katarzyna Franica
13:20 - 14:05 j. angielski II
j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
14:10 - 14:05 religia 21 Ks. Marcin Pikor

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 3
08:50 - 09:35 chemia 5 Aleksandra Kowalska
09:45 - 10:30 j. angielski I
j. niemiecki II 20 Katarzyna Franica
10:40 - 11:25 j. angielski II
j. niemiecki I 20 Katarzyna Franica
11:30 - 12:15 geografia 21
12:30 - 13:15 matematyka 22 Anna Brzęczek
13:20 - 14:05 religia Ks. Marcin Pikor

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 edukacja dla bezpieczeństwa 4 Tomasz Kozielski
08:50 - 09:35 j. polski 3
09:45 - 10:30 historia 4 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 biologia 5 Aleksandra Kowalska
11:30 - 12:15 WOS 4 Tomasz Kozielski
12:30 - 13:15 W-F (cała klasa) 7
13:20 - 14:05 matematyka 22 Anna Brzęczek
14:10 - 14:55 WDŻ 20 Katarzyna Franica