Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu - Klasa VIII a

Wychowawca

Anna Brzęczek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 22 Anna Brzęczek
08:50 - 09:35 fizyka 22 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 j. polski 22 Bożena Placek
10:40 - 11:25 zajęcia rozwijające kreatywność 22 Barbara Stawinoga
11:30 - 12:15 j. niemiecki 22 Katarzyna Franica
12:30 - 13:15 biologia 22 Aleksandra Kowalska
13:20 - 14:05 W-F (cała klasa) 7 Bartosz Franica

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. polski 22 Bożena Placek
08:50 - 09:35 j. polski 22 Bożena Placek
09:45 - 10:30 matematyka 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 historia 22 Tomasz Kozielski
11:30 - 12:15 W-F (cała klasa) 7 Bartosz Franica
12:30 - 13:15 WOS 22 Tomasz Kozielski
13:20 - 14:05 religia 22 Ks. Marcin Pikor

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka I 24 Agata Pawlus
08:50 - 09:35 fizyka 22 Anna Brzęczek
09:45 - 10:30 zajęcia z wychowawcą 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 WOS 22 Tomasz Kozielski
11:30 - 12:15 chemia 22 Aleksandra Kowalska
12:30 - 13:15 j. angielski 22 Iwona Knura
13:20 - 14:05 religia 22 Ks. Marcin Pikor
14:10 - 14:55 doradztwo zawodowe 22 Katarzyna Franica

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka II 24 Agata Pawlus
08:50 - 09:35 j. niemiecki 22 Katarzyna Franica
09:45 - 10:30 matematyka 22 Anna Brzęczek
10:40 - 11:25 geografia 22 Jolanta Błaszczok
11:30 - 12:15 W-F (cała klasa) 7 Bartosz Franica
12:30 - 13:15 j. polski 22 Bożena Placek
13:20 - 14:05 j. angielski 24 Iwona Knura

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 j. angielski 22 Iwona Knura
08:50 - 09:35 historia 22 Tomasz Kozielski
09:45 - 10:30 edukacja dla bezpieczeństwa 22 Tomasz Kozielski
10:40 - 11:25 matematyka 22 Anna Brzęczek
11:30 - 12:15 chemia 22 Aleksandra Kowalska
12:30 - 13:15 W-F (cała klasa) 7 Bartosz Franica
13:20 - 14:05 j. polski 22 Bożena Placek
STOP COVID ProteGO Safe