Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu

Absolwenci

ROCZNIK 2012 - 2015

Klasa III A

Wychowawca: mgr Barbara Stawinoga

 1. Baron Dominik

2. Bogdan Wiktoria
3. Cieślik Dawid
4. Czerny Aleksandra
5. Fojcik Paweł
6. Gatnar Jakub
7. Gąska Karolina
8. Grzyb Wiktoria
9. Komorek Dorota
10. Komorek Paweł
11. Kubala Szymon
12. Kukliński Karol
13. Kuśmierz Żaneta
14. Marcalik Patryk
15. Melc Justyna
16. Stalęga Beniamin
17. Starok Angelika
18. Szamara Marta
19. Tomala Mateusz
20. Wardęga Katarzyna
21. Wierzbicki Patrycja
22. Ziental Tomasz
23. Wyjadłowska Julia


Klasa III b

Wychowawca: mgr Aleksandra Kowalska

1. Bezuch Paweł

2. Cyfka Marcin

3. Cyranka Patrycja

4. Franiczek Michaela
5. Gaida Jessica
6. Gołkowski Łukasz
7. Graniczny Daria
8. Helis Agnieszka
9. Iksal Jakub
10. Kaczmarek Beata
11. Krasek Radosław
12. Krzemień Adrian
13. Kwiatkowski Dawid
14. Małek Mateusz
15. Mandera Nicola
16. Mandrysz Carolin
17. Miczek Rafał
18. Nowak Angelika
19. Pieczka Daniel
20. Skatuła Paweł
21. Smyrak Sandra
22. Sowa Mateusz
23. Stanienda Damian
24. Szałkowski Artur
25. Walenko Monika
26. Wieczorek Sandra

ROCZNIK 2011 - 2014

Klasa III A
Wychowawca: mgr Hanna Wycisk
 
1. Bajer Marta
2. Brol Marcelina
3. Burek Przemysław
4. Fiksiak Krzysztof
5. Gawron Mateusz
6. Gembalczyk Wojciech
7. Grim Justyna
8. Hajduczek Joanna
9. Kijonka Adam
10. Kłosek Patrycja
11. Krasek Karolina
12. Kuśmierz Dawid
13. Mentel Oliwia
14. Mentel Wiktoria
15. Mikołajec Dominik
16. Mucha Nicola
17. Nowak Kamil
18. Placek Karolina
19. Przybyła Grzegorz
20. Stuczyńska Paulina
21. Władarz Anna
22. Wojas Damian
23. Zapotoczny Bartosz
 
Klasa III B
Wychowawca: mgr Bogusława Zimermann
 
 
1. Biskup Adrianna
2. Bryła Mateusz
3. Cyfka Patryk
4. Dec Katarzyna
5. Demel Sandra
6. Fiksiak Paweł
7. Franiczek Seweryn
8. Gajda Natalia
9. Kocjan Sylwia
10. Kosak Dawid
11. Kostrzewa Kamil
12. Kozieł Wiktoria
13. Mańka Karolina
14. Mikina Michaela
15. Moneta Agata
16. Nowak Maria
17. Palik Karolina
18. Perkowska Natalia
19. Piela Denis
20. Pieła Ptarycja
21. Szwedowski Michał
22. Świtoń Kacper
23. Waniek Klaudia
 

ROCZNIK 2010 - 2013

 

KLASA A

Wychowawca: mgr Katarzyna Franica

 

1. Błaziak Ireneusz

2. Cieśla Daniel

3. Cyfka Sandra

4. Czerny Radosław

5. Franiczek Michał

6. Gąska Alicja

7. Gomolec Dawid

8. Grobelny Karolina

9. Juzek Rafał

10. Kajstra Mariusz

11. Kajstra Marta

12. Kijonka Paweł

13. Klimek Michalina

14. Knura Karolina

15. Knura Rafał

16. Komorek Ryszard

17. Kuźmińska Marzena

18. Mierzwa Szymon

19. Miklis Paweł

20. Pawełek Dariusz

21. Pytlik Natalia

22. Rusok Szymon

23. Soboń Daniel

24. Wichtowski Mateusz

25. Wycisk Robert


KLASA B

Wychowawca: mgr Bartosz Franica

 

 

1. Bugdol Przemysław

2. Filip Szymon

3. Hajduczek Piotr

4. Hoinkis Kamila

5. Jęczmionka Estera

6. Jędzura Mateusz

7. Kajstra Adam

8. Kłosek Damian

9. Krzystkowski Jarosław

10. Lenard Marek

11. Miczek Michaela

12. Moskwa Mateusz

13. Mrozek Hanna

14. Opyd Damian

15. Porwoł Łukasz

16. Pytlik Rafał

17. Rosół Kacper

18. Szyra Jakub

19. Tomala Agnieszka

20. Urbas Aleksandra

21. Węglorz Magdalena

22. Woźny Daniel

23. Wrobel Adam

24. Zając Robert